Jedną z dziedzin naszej działalności jest montaż profesjonalnych systemów alarmowych zapewniających maksymalny poziom bezpieczeństwa obiektów i ludzi.
Do spraw związanych z bezpieczeństwem podchodzimy ze szczególną uwagą, zdajemy sobie sprawę, iż system tego rodzaju musi spełniać wysokie wymagania w zakresie funkcjonalności oraz niezawodności. Kierując się tymi kryteriami korzystamy jedynie ze sprzętu sprawdzonego, mającego ugruntowaną pozycję na rynku zabezpieczeń elektronicznych firmy GE Interlogix znanej wcześniej pod nazwą ARITECH.


systemy alarmoweSystemy bezpieczeństwa serii COMFORT

Seria Comfort to dużo więcej niż system alarmowy, to w pełni funkcjonalny system bezpieczeństwa zapewniający bez przerwy pełną ochronę mienia i osób.
System jest zaprojektowany w taki sposób, aby życie stało się bezpieczniejsze, zapewnia ochronę nawet podczas przebywania w domu. W rezultacie system zapewnia 24-godzinną ochronę przez siedem dni w tygodniu, bez konieczności zmiany dotychczasowego harmonogramu dnia.
Czujki stłuczenia szkła i dymu reagują w sposób natychmiastowy chroniąc właściciela przed ewentualną szkodą. Jeśli potrzebna jest pomoc medyczna, system natychmiast skontaktuje się z centrum monitorowania, najbliższymi osobami lub lekarzem. Wystarczy tylko uruchomić przycisk na klawiaturze lub radiowym pilocie serii Comfort.Estetyczna instalacja

Oprócz tradycyjnych czujek przewodowych w serii Comfort dostępny jest szeroki wybór czujek bezprzewodowych. Można je w prosty sposób zamontować w dowolnym punkcie bez konieczności robienia dziur w ścianach czy prowadzenia przewodów.


systemy alarmoweWygoda

Lekkie piloty serii comfort stanowią zupełnie nowe rozwiązanie. Można przy ich użyciu, nie wysiadając z samochodu zazbroić lub rozbroić system, włączyć zewnętrzne oświetlenie lub otworzyć bramę po przyjeździe do domu. Mogą one nawet przesyłać wezwania pomocy medycznej i sygnały alarmowe. Odporny na działania wody pilot radiowy zaprojektowany specjalnie pod kątem osób o słabszym zdrowiu, zapewnia im bezpośrednie i natychmiastowe powiadomienie najbliższych.


systemy alarmoweAutomatyzacja

Jeśli chcesz sprawić wrażenie, że ktoś jest w domu, gdy tak naprawdę nie ma w nim nikogo, nasz system zrobi to bez trudu, o określonych godzinach będzie włączał i wyłączał światła w domu. Poza tym może np. uruchomić podlewanie trawnika lub podnosić i opuszczać żaluzje. Produkty automatyki domu pozwalają nawet przy użyciu telefonu sterować większością urządzeń elektrycznych, np. włączyć ogrzewanie na kilka godzin przed przyjazdem.Rodzina czujników

Czujki ruchu
Czujki ruchu oparte są na najnowocześniejszej technologii, w sposób inteligentny analizują postać sygnału i na tej podstawie pozwalają odróżnić prawdziwą osobę od fałszywego alarmu. Seria comfort obejmuje różne czujki o zasięgach od 8 do 60 metrów. Można je stosować nawet w przypadku zwierząt domowych o wadze do 20 kg


Czujki dymu
Gwarantują niezawodne działanie w razie potrzeby. Automatyczny układ codziennej diagnostyki zawsze w porę informuje użytkownika o potrzebie przeprowadzenia przeglądu konserwacyjnego.


systemy alarmowe


Czujki magnetyczne
Czujki magnetyczne typu comfort wtapiają się w tło pomieszczenia dzięki czemu stają się praktycznie niewidoczne. Istnieje ogromna liczba modeli umożliwiająca dobór do wszystkich typów drzwi i okien.


systemy alarmowe


Czujki stłuczenia szkła
Podczas gdy tradycyjne czujki reagują na określone częstotliwości dźwięków, czujki serii comfort kontrolują wszystkie częstotliwości tłuczenia szkła. Odfiltrowują one dźwięki będące najczęstszymi przyczynami fałszywych alarmów, w tym rozmaite dźwięki metaliczne, wykrywają nawet stłumiony dźwięk tłuczonego szkła.


systemy alarmoweWidzi, słyszy, reaguje

Moduł głosowy
Łatwy w obsłudze moduł głosowy serii comfort pozwala zarejestrować do 16 różnych wiadomości, które w przypadku alarmu mogą być przesłane pod jeden z 6 zaprogramowanych numerów telefonów.


Klawiatury
Nowa klawiatura serii comfort ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który zapewnia swobodny dostęp do każdej funkcji systemu alarmowego. Dodatkowo jest łatwa w obsłudze dla wszystkich członków rodziny, rejestruje nawet operacje i zdarzenia, gdy jesteś poza domem. Dostępne są w różnych kolorach, zawsze więc można dobrać taką, która będzie pasować do wystroju wnętrza.


systemy alarmowe systemy alarmowe


Sygnalizatory wewnętrzne i zewnętrzne
Zewnętrzny sygnalizator informuje, że w budynku jest zainstalowany system bezpieczeństwa. Alarmuje on również osoby znajdujące się w sąsiedztwie. Sygnalizatory serii comfort są odporne na silne uderzenia , wyposażone w zabezpieczenia antysabotażowe i antywłamaniowe gwarantują najwyższy na rynku poziom zabezpieczenia przed aktami wandalizmu. Każda próba neutralizacji sygnalizatora powoduje uruchomienie alarmu. Generowany modulowany sygnał dźwiękowy o natężeniu 100-115 dB bez wątpienia odstraszy potencjalnych intruzów.


systemy alarmowe systemy alarmowe


Centralki alarmowe
Centralki alarmowe stanowią serce całego systemu. Gotowe do reagowania w każdej sytuacji, wyposażone w zabezpieczenie antysabotażowe, ostrzegają natychmiast w przypadku odcięcia zasilania lub przecięcia linii telefonicznej.


systemy alarmowe
Copyright © 2003-2019 telefonservice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.